🍷 Ota Ševčík opět v Ostravě. Po šesti letech je zpět – Ota Ševčík, vinař, kterého netřeba představovat, se opět objeví u nás v Ostravě. Pokud jste byli u toho v roce 2019, víte, že tohle bude stát za to. A pokud ne – teď máte šanci to dohnat.

🍷 Co vás čeká?

Během večera vás osobně provede svými víny samotný Ota Ševčík. Ochutnáte minimálně osm vzorků, včetně takových, které běžně nebývají v nabídce. Každé víno doprovodí komentář o jeho původu, výrobě a specifických vlastnostech. V ceně degustace je i voda a samozřejmostí bude uvolněná atmosféra s prostorem pro dotazy, diskuzi a osobní kontakt s vinařem.

VSTUPENKY A VÍCE INFO


Warning: Trying to access array offset on false in /data/web/virtuals/280297/virtual/www/wp-content/themes/villenoir/parts/part-socialshare.php on line 5

Napsat komentář